Bu Kitap Senin

Genel Manşet Tanıtım

Bünyesinde yer alan birçok yazar ile büyümeye devam eden “Öğretmen Yazarlar” Yayınevi, harika bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Yurdumuzun farklı illerinden 23 öğretmen bir araya gelip köy okullarında okuyan çocuklara fırsat eşitliği sağlamak adına birlikte farklı esere imza attılar.

“BU KİTAP SENİN” adı ile basılan eserin editörlüğünü Türkçe öğretmeni Recep ÖZKUL üstlenirken, projeye gönül vermiş öğretmen yazarlar “arkadaşlık, aile sevgisi, iletişim, farkındalık, dil bilinci, fedakârlık, gelecek hayali, okuma sevgisi, tarih bilinci, büyüklere saygı, sevgi, ülke sevgisi…” gibi birçok değerin işlendiği kitabı, okurların beğenisine sunuyor.

Eserin hedef kitlesi 9-13 yaş arasındaki çocuklar olmakla birlikte eser, tüm yaşlardaki okurlar tarafından zevkle okunabilecek türden.

Öğretmen yazarlar; iyiliği, güzelliği, erdemli davranışları esere aktararak minik yüreklere dokunma hevesiyle öyküleri kaleme almışlar.

Kitabı yayına hazırlayan editör Recep Özkul, eserin yazılış amacını şöyle ifade ediyor: “Tamamen iyilik ve güzellik dolu bu projemizi sizlerle paylaşmaktan mutluyuz. Öğretmen Yazarlar yayınevi aracılığıyla yayınladığımız bu kitabı ve projemizi özel kılan, farklı illerde ekibimiz içerisinde yer alan öğretmen yazarların tek amaç için birleşmesi ve kitaptan elde edilecek gelirle köy okullarına destek olmayı hedeflemesidir. Eğitimde fırsat eşitliği kapsamında köy okullarındaki çocuklarımıza yazarından imzalı kitaplar hediye edilecektir. İyilik ve güzellik dolu bu projemizi sizlerle paylaşmaktan mutluyuz. Eserin edebiyat dünyasına hayırlı olmasını diliyoruz. Sizlerden ricamız sosyal medya hesaplarınızda, telefon gruplarınızda kitabımızı, projemizi paylaşır ve destek olursanız çok memnun oluruz. Sizlerin, çevrenizin, öğrencilerinizin ve öğrenci velilerinizin desteği ile hem projemiz daha çok kişiye ulaşacak hem de köy okullarımız kitapla buluşacak. İyi ki varsınız.”

Öğretmen Yazarlar
Farklı projelerle ulusal çapta gençlerimizin ve çocuklarımızın okumalarına destek olmak amacıyla projeler üretmeye devam edecek.

BU KİTAP SENİN adlı eseri, internette çeşitli kitap satış sitelerinden ve direkt yazarları ile iletişime geçip temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir